Náhradné diely a príslušenstvo

ATB Automatické čistenie hlavy pre Super Size alebo Giga Size Zväčšiť

ATB Automatické čistenie hlavy pre Super Size alebo Giga Size

Nová produkt

Technické údaje:

Hmotnosť: 3.50 kg

Rozmery: 0

Viac detailov

654,00 € s DPH

Pridať do zoznamu želaní

 • ATB Automatické čistenie hlavy pre Super Size alebo Giga Size
  ATB Automatické čistenie hlavy je výborný pomocník, ktorý výrazne zvýši účinnosť vášho odpeňovače a ušetrí Váš čas. Pri jej použití nie je nutné tak často umývať hlavu odpeňovače. Pre optimálnu funkciu odpeňovače, je nutné udržiavať jeho vnútornú stenu neustále hladkú a čistú, čo je teraz vďaka inštalácii automatického čistenia oveľa jednoduchšie.
   
  Vďaka našej prepracovanej konštrukcii používame nielen mechanické čistenie pomocou kief, ale aj dvojaký oplach. Z vnútornej strany je hlava odpeňovače obmývaná morskou vodou z akvária, ktorá sa do neho následne vracia a z vonkajšej strany sladkou vodou z vonkajšieho zdroja, ktorá následne odtečie do odpadu. Tým sa zamedzí úbytku vody a zároveň aj kontaminácii systému vodou z vonkajšieho zdroja. Vďaka nášmu dômyselnému riešeniu zostáva zachovaná chemická a biologická rovnováha vo Vašom akváriu.
   
  Systém automatického čistenia a oplachu hlavy odpeňovače treba doplniť výtlačným čerpadlom pre oplach morskou vodou z akvária. Čerpadlo nie je súčasťou dodávky. Doporučejem niektoré z rady našich výtlačných čerpadiel Airstar.
   
  ATB Automatická čistiaca hlava je vybavená pomalobežným elektromotorom o bezpečnom napätí 12 V. Je potrebné ju dopnit spínacími hodinami, ktoré nie sú súčasťou dodávky. Môžete si ich doobjednať za príplatok (art. No. 40007 ATB Spínacie hodiny cena 590, - Kč)
   
  Možno ju tiež doplniť o systém automatickej ochrany odpeňovače proti pretečeniu art. no. 40004 (príplatok 2990, - Kč), ktorý ochráni Váš systém proti nežiaducemu pretečeniu nečistôt.
   
  Optimálne cyklus spínania je cca 2 x denne na 30 sec - 1 minútu.
   
  Dostupné tiež v červenej farbe art. no. 40003R

11 ďalších produktov v tejto kategórii