Maxspect Gyre

Maxspect Turbine Duo 6 - duálne výtlačné čerpadlo s ovládačom (~6500 l/h /~46W) Zväčšiť

Maxspect Turbine Duo 6 - duálne výtlačné čerpadlo s ovládačom (~6500 l/h /~46W)

Nová produkt

 • Výrobca: Maxspect
 • Hmotnosť:   1 kg
 • Hmotnosť balenia:  2 kg

Nový koncept čerpadla Turbine Duo od Maxspectu má radikálny dizajn, ktorý sa rífarom bude určite páčiť, pretože ho možno použiť pre mnoho aplikácií ...

Toto čerpadlo disponuje 2 výstupmi. Nemožno ovládať výkon každého výstupu, avšak možno výkon / vytlačenú vodu poslať na rôzne miesta.

Viac detailov

259,00 € s DPH

Pridať do zoznamu želaní

 • Podobne ako u prúdových čerpadiel Gyre, výtlačné DUÁLNE čerpadlo Turbine Duo má motor umiestnený v strede. To mu umožňuje používať 2 výstupy na každej strane ... Avšak oproti čerpadlám Gyre má Turbine Duo 2 odstredivé rotory, ktoré mu umožňujú čerpať vodu na 2 rôzne miesta!

  Dizajn duálneho výstupu robí z čerpadla Turbine Duo ideálneho pomocníka pri mnohých aplikáciách. Umožňuje mu tak plniť funkciu nielen výtlačného čerpadla, ale ZÁROVEŇ aj čerpadla pre účely napr. Chladenie, napájanie reaktorov rôznych typov atď ....

  Toto čerpadlo disponuje 2 výstupmi. Nemožno ovládať výkon každého výstupu, avšak možno výkon / vytlačenú vodu poslať na rôzne miesta.

  Takže, ak chcete poslať výtlak čerpadla do akvária, tak to možno dosiahnuť niekoľkými spôsobmi (viď ilustrácie nižšie). Pomocou 2 výtlačných výstupov, štandardne alebo použitím adaptéru v tvare "Y", ktorý je súčasťou príslušenstva k čerpadlu Turbine Duo.

  Profesionálnou cestou ako dosiahnuť stabilné prúdenie pri zapojení ďalších filtračných a iných zariadení je použitie ďalšieho čerpadla. Použitím ďalšieho čerpadla dosiahneme konzistentné prúdenie u napojeného zariadenia, avšak to je väčšinou nákladnejšia cesta, vyžaduje viac miesta a pritom sa do systému uvoľňuje viac tepla.

  S dvoma výstupmi dosahuje Turbine Duo väčšieho pomeru výkon / cena, a tak umožňuje rífarom dosiahnuť "viac za menej peňazí ..." Mimo celkový výtlak je ďalšou nevýhodou Turbine Duo fakt, že je určený pre interné použitie, ale to by malo byť v poriadku , pretože väčšina rífarov chce používať čerpadlá predovšetkým pre interné použitie, aby znížili úroveň hlučnosti a nemuseli vŕtať otvory a tým riskovať potenciálne netesnosti.

  Čerpadlo je celkom malých rozmerov, navyše ho môžeme ešte zmenšiť pomocou použitia iba 1 výstupu.

  Technické údaje

  • Rozmery (d x š x v):   14 x 9.7 x 12.4 cm
  • Váha:  0.97 kg
  • Napätie: 100-240V / 50-60Hz
  • Výstupné napätie:  24V DC
  • Spotreba:  8 - 46W
  • Max výtlak:  6.500 litorv

30 ďalších produktov v tejto kategórii