Kategórie

Vitajte na stránke MorskéAkvárium.sk !

Ak ste vždy túžili priniesť si z dovolenky more domov - ste u nás správne. Spoločnosť MorskéAkvárium.sk Vám prináša zhotovenie morského akvária presne podľa vašich predstáv.

Morskými Akváriami sa zaoberáme vyše 15 rokov a dovolíme si tvrdiť, že v tomto smere sme naozaj odborníci. Vďaka našim skúsenostiam Vám vieme zaručiť, že vaše akvárium bude neustále žiariť farbami a Vy sa doňho každý deň zamilujete. Okrem samotného morského akvária “na kľúč” Vám ponúkame potrebnú starostlivosť pre živočíchy a pravideľnú údržbu. Sme odhodlaní Vám poskytovať všetok servis, aby ste Vy, náš zákazník mali jedinú starosť - užívať si krásy svojho mora. Ponúkame Vám nekonečné množstvo živočíchov zo zahraničných importov, spolu s technikou pre perfektné fungovanie akvária.

Novinkou nie je ani náš E-shop, v ktorom nájdete aktuálnu ponuku rýb,korálov, techniky a mnoho ďalšieho. Samozrejme, ste kedykoľvek vítaní prísť a vyzdvihnúť si tovar osobne. Stačí iba zavolať, a dohodnúť si stretnutie. Kedže Vaša spokojnosť nám nie je ľahostajná, produkty Vám ponúkame za tie najlepšie ceny na trhu.

Zavolajte nám na telefónne číslo: 0905 693 489 a dohodnite si stretnutie na našej prevádzke:


Fotografie však vedia vyjadriť viac ako slová, pozrite si teda našu prácu. Tešíme sa na spoluprácu!

Pozrite si videá z našich realizácií